layout-wrota-lipiec2014-tlo-roln-kulin

rolnictwo.

 

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

sierpień 2018
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

wrotapodkarpackie.pl

 

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Wojewódzki finał konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów

W sobotę 27 maja bieżącego roku w Strzegocicach k/Pilzna odbył się Wojewódzki finał konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów, organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Polską Izbę Produktu Regionalnego i Lokalnego w Warszawie, a także Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale. W konkursie udział wzięło kilkudziesięciu wystawców z całego województwa podkarpackiego.

Konkurs został podsumowany przez Komisję konkursową w składzie: Izabella Byszewska Prezes Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego (PIPRiL) w Warszawie, Jan Zwoliński Wiceprezes PIPRIL w Warszawie, Zofia Kochan Dyrektor Departamentu Rolnictwa, Geodezji i Gospodarki Mieniem, Dorota Jamrozy Kierownik  Departamentu Rolnictwa, Geodezji i Gospodarki Mieniem, Janina Kamińska Wice Dyrektor PODR w Boguchwale, Anna Smołucha –Urząd Miasta Pilzno, Jarosław Uściński – Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierników.

Nagrody zostały ufundowane przez Marszałka Województwa Podkarpackiego ze środków Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Podsumowanie wszystkich finałów wojewódzkich odbędzie się w dniach 25 -28 września bieżącego roku w Poznaniu podczas Międzynarodowych Targów Spożywczych POLAGRA FOOD. Produkty nominowane zostaną nagrodzone statuetką „PERŁA 2017”.

I. W kategorii produktów regionalnych pochodzenia zwierzęcego:

Podkategoria: produkty i przetwory mięsne

I nagroda:

Bogusław Szymański za kiełbasę sielską

PPHU „ANMAR” Anna Surmacz Kałamarz za wędzonkę z kamieniaka

Podkategoria: produkty mleczne

I nagroda:

Krystian Kwolek za ser biały podpuszczkowy z ziołami

Małgorzata Sowa za ser krowi wędzony „Sowuś”

Podkategoria: miody

I nagroda:

Wacław Piędel za miód nawłociowy z nad Tanwi i Sanu

Wyróżnienia:

PPM Taurus za kiełbasiankę swojską pilzneńską

Izydor Guzik a miód klonowy

Zofia Betleja – Koło Emerytów i Rencistów z Połomi za „Pasztet z królika”

II.  W kategorii produktów i przetworów pochodzenia roślinnego:

Podkategoria: przetwory owocowe

I nagroda:

Halina Solecka za dżem z czarnej porzeczki na surowo

Podkategoria: produkty zbożowe

I nagroda:

Julia Drozd za chleb na zakwasie z denka

Podkategoria: wyroby cukiernicze

I nagroda:

Adam Bała z ciasteczka domowe z różą i marmoladą

Małgorzata Frączek za jabłecznik – jabłkówkę

Wyróżnienia:

Janina Olszańska za powidło ze śliwki

Lucyna Jasińska za chleb żytni z pieca na zakwasie

Agnieszka Kędra za babkę gotowaną

III. W kategorii napoje regionalne:

Podkategoria : napoje alkoholowe

I nagroda:

Krystyna Solon KGW Rybne za nalewkę bieszczadzki zapach lata

Wyróżnienia:

Anna Głogowska Stowarzyszenie Zawisłocze Pilzneńskie za napój z serwatki

Anna Guzek za nalewkę malinówkę

Dorota i Krzysztof Mazurek za wino gronowe

IV. W kategorii inne produkty regionalne:

KGW Horyniec Zdrój za pałamyczki horynieckie

Ponadto Komisja Konkursowa nominowała do nagrody „Perła 2017” następujące produkty:

Ser podpuszczkowy za nutę leśną – Bożena Wisła

Ser dojrzewający „Wólczan” – Leszek Jakimowicz Leda-Ser

Szynka w rozmarynie – „Anmar’ Anna Surmacz – Kałamarz

Brusznica z gruszką - Janina Czaban

Nalewka jeżynowa leśna z Ulanowa – Maria i Mieczysław Łabęccy



aviavalleybaner prognoza

podkarpackie sz perspektywalotniksko

monitoruj podkarpackiepolska pomoc pl 220

move on greentourage