layout-wrota-lipiec2014-tlo-roln-kulin

rolnictwo.

 

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

maj 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

wrotapodkarpackie.pl

 

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

 

14 produkty trad i regpodkarpacki naturalny wypas podkarpacki naturalny wypas2

 

01 stop gmoEfektywnie gospodaruj nawozami 02 ekogala03 nkd04 smaki

05 podkarpackie smaki06 piagro07 pdz 16008 leksykon podkarpackich smakow

09 min rol10 arimr11 przycisk pdo12 pire swilcza

13 ior pib tsd rzeszow

Nwesletter

captcha 

III Podkarpackie Smaki Myśliwskie

agroW  dniu 30 lipca 2016r. podczas  Targów Rzemiosła, Przedsiębiorczości i Leśnictwa „AGROBIESZCZADY” w Lesku przeprowadzono  III edycję konkursu „Podkarpackie Smaki Myśliwskie”.

Komisja konkursowa  obradowała w następującym składzie:

Izabella Byszewska – Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego,

Wiesław Kuzio – Wicestarosta Leski,

Jacek Niemczyk – Naczelnik w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie

Krystyna Malinowska – Kierownik w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego
w Boguchwale

Adam Skiba – Zastępca Dyrektora Departamentu Rolnictwa, Geodezji i Gospodarki Mieniem w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego,

Dorota Jamrozy – Kierownik Oddziału Wielofunkcyjnego Rozwoju Wsi i Żywności Wysokiej Jakości w urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego

Krystyna Gałuszko Rakoczy – Radna Powiatu Leskiego.

Po dokonaniu degustacji i oceny zaprezentowanych potraw i produktów komisja konkursowa przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

W kategorii dania i potrawy z dziczyzny:

I miejsce Bronisława Szczur – Koło Gospodyń Wiejskich z Jasionki za Gulasz z dzika

II miejsce Bożena Wisła za Pieczeń z sarny

III miejsce Wiesława Szpond za Gulasz a sarny

wyróżnienie – Stowarzyszenie przyszłość dla Dąbrówki za Pieczony przelatek

wyróżnienie – Krystyna Blok za Pasztet z dziczyzny.

W kategorii wędliny i wyroby wędliniarskie z dziczyzny:

I miejsce PPHU ANMAR z Rogóżna Anna Surmacz Kałamarz za Szynkę z dzika pieczoną w cieście chlebowym w piecu opalanym drewnem.

II miejsce Bar Taurus za Kiełbasę z dzika

III miejsce Danuta Kozicka za Szynkę z dzika

Wyróżnienie – Zakład masarski NIEMPOL za Pasztet z zająca markowski

Wyróżnienie – Masarnia Osip s. c. za Kiełbasę z dzika.

W kategorii napoje regionalne i przetwory z runa leśnego:

I miejsce – Jerzy Łysikowski za Żubrówkę

II miejsce - Krystyna Wronowska za Bieszczadzką Śliwowicę

III miejsce – Ewa Toczek za Nalewka z tarniny

Wyróżnienie Irena Dziędzioł za Dżem z jagód leśnych

Wyróżnienie - Paweł Grzesik za Laskówę.

Impreza cieszyła się olbrzymią popularnością, odwiedziło ją około dwa tysiące osób. 

13640771 1764145233799502 5658482191984988109 o 13640777 1764145103799515 3047645092790062876 o



aviavalleybaner prognoza

podkarpackie sz perspektywalotniksko

monitoruj podkarpackiepolska pomoc pl 220

move on greentourage