layout-wrota-lipiec2014-tlo-roln-kulin

rolnictwo.

 

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

marzec 2017
P W Ś C Pt S N
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

wrotapodkarpackie.pl

 

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

 

14 produkty trad i regpodkarpacki naturalny wypas podkarpacki naturalny wypas2

 

01 stop gmoEfektywnie gospodaruj nawozami 02 ekogala03 nkd04 smaki

05 podkarpackie smaki06 piagro07 pdz 16008 leksykon podkarpackich smakow

09 min rol10 arimr11 przycisk pdo12 pire swilcza

13 ior pib tsd rzeszow

Nwesletter

captcha 

Wojewódzki finał "Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów"

Nasze Kulinarne DziedzictwoW niedzielę 10 lipca bieżącego roku w Medyni Głogowskiej odbył się Wojewódzki finał konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo –Smaki Regionów, organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Polską Izbę Produktu Regionalnego i Lokalnego w Warszawie, a także Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale. W konkursie udział wzięło kilkudziesięciu wystawców z całego województwa podkarpackiego.

Konkurs został podsumowany przez Komisję konkursową w składzie: Izabella Byszewska Prezesa Polskiej Izby Produktu Regionalnego, Jan Zwoliński Wice prezes PIPRIL w Warszawie, Janina Kamińska Wice Dyrektor PODR w Boguchwale, Zofia Kochan Dyrektor Departamentu Rolnictwa, Geodezji i Gospodarki Mieniem, Dorota Jamrozy Kierownik Departamentu Rolnictwa, Geodezji
i Gospodarki Mieniem, Józef Frączek Przedstawiciel Gminy Czarna, Gabriela Maroń Przedstawiciel Doliny Strugu.

Nagrody zostały ufundowane przez Marszałka Województwa Podkarpackiego ze środków Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Podsumowanie wszystkich finałów wojewódzkich odbędzie się 25 września bieżącego roku
w Poznaniu podczas Międzynarodowych Targów Spożywczych POLAGRA FOOD. Produkty nominowane zostaną nagrodzone statuetką „PERŁA 2016”.

W kategorii produktówpochodzenia zwierzęcego

I miejsce Anna Surmacz-Kałamarz za szynkę w rozmarynie

I miejsce Elżbieta Macioch z Koła Gospodyń Wiejskich w Kamionce Kolonii za kaszankę za kaszankę na słomie gryczanej

W kategoriiproduktów mlecznych

I miejsce Bożena Wisła za ser podpuszczkowy z nutą leśną

I miejsce Leda Ser (Leszek i Danuta Jakimowicz) za ser domowy krowicki

W kategorii produktów i przetworówpochodzenia roślinnegoI miejsce Janina Czaban za jagodę czerwoną (brusznicę) z gruszką.

w podkategoriiprodukty zbożowe– Kazimiera Ożóg z KGW Medynia Głogowska

w podkategoriiprodukty cukiernicze– Baszpol Adam Bała za ciasteczka owsiane

W kategoriinapój regionalny

w podkategorii napojebezalkoholowe– Dorota Szalwa za kwas chlebowy

w podkategorii napojealkoholowe– Winnica Mazurek za wino regionalne Mazurek

W kategoriiinny produkt tradycyjny

– KGW z Horyńca Zdroju za pierogi ze serem i łobodą (lebiodą)

- KGW Długie za farsz na pierogi niedźwiedzie

Nominację do Perły otrzymali

- Leokadia Gugała z Chwałowic za chleb chwałowski

- KGW Krzeszów za farsz do pierogów z dudami

- Krystyna Żuczek z Nockowej za siemieniaki orzechowe

- Taurus z Pilzna za gołąbki pilzneńskie

- KGW z Rudy Różanieckiej za karpia Rudy Różanieckiej

 



aviavalleybaner prognoza

podkarpackie sz perspektywalotniksko

monitoruj podkarpackiepolska pomoc pl 220

move on greentourage