layout-wrota-lipiec2014-tlo-roln-kulin

rolnictwo.

 

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

luty 2017
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

wrotapodkarpackie.pl

 

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

 

14 produkty trad i regpodkarpacki naturalny wypas01 stop gmoEfektywnie gospodaruj nawozami 02 ekogala03 nkd04 smaki

05 podkarpackie smaki06 piagro07 pdz 16008 leksykon podkarpackich smakow

09 min rol10 arimr11 przycisk pdo12 pire swilcza

13 ior pib tsd rzeszow

Nwesletter

captcha 

X Festiwal Podkarpackich Smaków w Górnie

160614 gornoW niedzielę 12 czerwca odbył się już X Festiwal Podkarpackich Smaków w Górnie. W tym roku połączony był on z obchodami 25 lecia Zakładu Mięsnego Smak Górno. Inicjatywa Festiwalu Podkarpackich Smaków zrodziła się z potrzeby kultywowania tradycyjnych wartości dziedzictwa narodowego. To przedsięwzięcie wpisało się na stałe w kalendarz regionalnych przedsięwzięć.

W tym roku Kapituła konkursowa przyznała następujące nagrody:

1. W kategorii „Produkt dopuszczony do obrotu” (firma):

I miejsce . Leda Ser Leszek Jakimowicz Wólka Krowicka 113 za rolady serowe

II miejsce ZPH Baszpol – Sp.z.oo Adam Bała Grzegorzówka 6 za ciasteczka owsiano żytnie z żurawiną

III miejsce Zakład Mięsny Smak- Górno za kiełbasiane tradycyjna z Górna

Wyróżnienia - Masarnia Osip Zygmunt Osip Wierzawice za prosiaka pieczonego z kaszą.
- Zakład Przetwórstwa Mięsnego Szarek za udziec pieczony z kością.

2. W kategorii „Produkt pretendujący do miana produktu tradycyjnego” laureatami zostali:

kt .I 1. miejsce Lucyna Cwynar za kozi ser sałatkowy
Wyróżnienie – Jolanta Augustyn - ser kozi z suszonymi pomidorami bazylią i czosnkiem niedźwiedzim

kt. II 1. miejsce Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich z Trzebowniska za Pierś z kaczki.
Wyróżnienie – Smalisz Stanisława z Pysznicy za szynkę dworską.

kt. III. 1 miejsce Gospodarstwo Rolne Daniel Smoleń Królik Polski za karpia w szuwarkach.
Wyróżnienie Kloc Mariola – ryba pod pierzynką.

kt. IV 1 miejsce Wrota Karpat Wschodnich za galaretkę z czarnej porzeczki.
Wyróżnienie Fonfara Danuta za dżem z szarej renety.

kt.V.1. miejsce Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich Szkodnianki za chleb na zakwasie z denka.
Wyróżnienie Kazimiera Zawadzka z Matysówki za szczodroki z masłem.

kt..VI. 1 miejsce Naturalnie dla Ciebie Edyta Kisielewicz za olej z dyni.
Wyróżnienie Ochał Maria za masło z Kudroniem.

kt. VII .1. miejsce Szot Maria za miód z mleczu.
Wyróżnienie Pasieka Pszczelarska z Koziarni za miód nawłoci owy.

kt. VIII. 1 miejsce KGW Horyniec Zdrój za Lebodziankę z zacierką.
Wyróżnienie Polit Danuta Jasionka za gołąbki ziemniaczane.

kt.IX.1. miejsce Gospodarstwo Agroturystyczne nad Sanem za nalewkę z tarniny.
Wyróżnienie Koło Emerytów i rencistów za nalewkę z kwiatu bzu.

kt.X.1. miejsce Sewierniak Anna z Lubeni za tort fasolowy.
Wyróżnienia Stowarzyszenie Koła Gospodyń Wiejskich z Wolicy Piaskowej za opłatki wigilijne.



aviavalleybaner prognoza

podkarpackie sz perspektywalotniksko

monitoruj podkarpackiepolska pomoc pl 220

move on greentourage